Připraveni na zelenou budoucnost

Ještě nikdy jsme necítili potřebu bezpečných dodávek energie tak silně jako dnes

Příroda nám však nabízí spoustu obnovitelné energie a my máme produkty, které ji mohou využívat udržitelným způsobem a s ohledem na životní prostředí. Zároveň nabízíme prvotřídní služby. Od plánování přes realizaci až po servis. Budoucnost patří chytrým technologiím. Připravte se na ni zodpovědně. Společně se společností STIEBEL ELTRON.

Vytvoříme pro vás pohodlný a bezpečný domov

Vsaďte na kvalitu

 

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem ekologických technologií

 

Důvěřujte našim zkušenostem. Ohřívače vody v Popradu vyrábíme již více než 60 let, tepelná čerpadla vyvíjíme a vyrábíme téměř půl století a rekuperační jednotky téměř 30 let. Nemusíte vystupovat ze své komfortní zóny. Již desítky let děláme vše pro to, aby byl váš život pohodlnější.

 

Buďte nezávislí

 

Myslíme na udržitelnost a životní prostředí

 

Věříme, že elektřina je zdrojem energie budoucnosti. Zelená elektřina ze Slunce, větru a vody je obnovitelná a šetrná k životnímu prostředí. Stejně tak naše produkty. Díky inteligentním řešením pro ekologické budovy zajistíme vaši nezávislost, bezpečnost investic a udržitelnou budoucnost.

Spolehněte se na naše řešení

 

Jsme spolehlivý partner, který stojí na vaší straně

 

Společnost STIEBEL ELTRON vám nabízí nejen inteligentní produkty, ale také prvotřídní servis. Můžete se spolehnout na naši odpovědnost, respekt a výjimečnou zákaznickou podporu. Nezáleží na tom, zda navrhujete, instalujete nebo používáte některé z našich řešení. Vždy vám poskytneme to, na čem se dohodneme. Vaše individuální potřeby jsou pro nás prioritou.

Podporujeme postupný přechod na obnovitelné zdroje energie. Jsme pro to, aby ekologické, účinné a pohodlné technologie založené na obnovitelných zdrojích energie nebyly jen otázkou budoucnosti, ale také současnou realitou. Dokázali jsme to v případě mnoha instalací v České republice.

Jan Metlický, jednatel společnosti, STIEBEL ELTRON spol. s r. o.

Splňte si své sny o udržitelném bydlení se STIEBEL ELTRON

Připravit se na budoucnost je snadné

Úsporné vytápění a chlazení

 

Moderní tepelná čerpadla pro udržitelný komfort bydlení

 

Volba zdroje tepla je jednou z nejdůležitějších otázek, kterou musí řešit každý, kdo staví nebo rekonstruuje dům. Společnost STIEBEL ELTRON nabízí vysoce účinná tepelná čerpadla pro každý dům a každou situaci z hlediska dostupného prostoru – ať už se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci, vnitřní nebo venkovní instalaci.

Spolehlivé větrání

 

Rekuperační jednotky pro pravidelný přívod čerstvého vzduchu

 

Účinné větrání s co nejmenšími tepelnými ztrátami je výzvou nejen pro majitele novostaveb, ale i pro ty, které čeká rekonstrukce. Klíčem jsou moderní rekuperační jednotky, které vám zajistí regulovanou výměnu vzduchu bez plýtvání energií. Byly vyvinuty v souladu s nejnovějšími technologiemi a přinesou vám nejen komfort, ale také větší úspory a pevnější zdraví.

Účinný ohřev vody

 

Zásobníkové ohřívače vody z Popradu

 

Společnost STIEBEL ELTRON navazuje na dlouholetou slovenskou tradici výroby špičkových zásobníkových ohřívačů vody. Pokud jde o kvalitu a výkon, neexistují žádné kompromisy. Tatranské bojlery nabízejí ideální kombinaci těchto vlastností.