Práce ve společnosti STIEBEL ELTRON

Udržitelný komfort bydlení - staňte se součástí naší mise a zapojte se do rozvoje ekologických technologií

Jak vidíme sami sebe?

Jak vidíme sami sebe?

Vynálezem ponorného ohřívače v roce 1924 způsobil Dr. Theodor Stiebel revoluci v ohřevu vody a zlepšil život domácností po celém světě. Tento přelomový výrobek se stal základním kamenem společnosti s tradicí a jasnou vizí: vytvářet inovativní výrobky nejvyšší kvality s využitím inženýrských dovedností.

Od té doby se náš výzkum stále více zaměřuje na jeden vedlejší efekt: šetření zdrojů prostřednictvím vývoje výrobků s výrazně nižší spotřebou energie a vyšší účinností, jakož i využívání obnovitelných zdrojů energie. Společnost STIEBEL ELTRON se stala předním výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitních výrobků pro technická zařízení budov a systémové konstrukce.

Naše kreativita a snaha o technickou a kvalitativní optimalizaci je stále velmi výrazná. Jsme přesvědčeni, že pokud nepůjdete kupředu, půjdete zpět. Pokrok pro nás znamená navrhovat výrobky s cílem poskytnout co největší užitek lidstvu a životnímu prostředí.

V rámci naší snahy o inovace a další pokrok hledáme nové zaměstnance do našeho týmu ve společnosti STIEBEL ELTRON. Pokud chcete investovat svou energii do vytváření lepší budoucnosti, budeme rádi, když se nám ozvete.

Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem

"Práce" a "život": vše spočívá v udržení zdravé rovnováhy. Nalezení správné rovnováhy mezi soukromým a pracovním životem je nedílnou součástí naší politiky lidských zdrojů. Vytváříme pro naše zaměstnance atraktivní pracovní prostředí, kde lze vzájemně dohodnout flexibilní podmínky, které vyhovují soukromým aktivitám a zájmům. A naopak.

Aktivně podporujeme rovnováhu. Výhodou rodinného podniku může být to, že ve společnosti STIEBEL ELTRON si ceníme zejména příjemného pocitu, že jsme součástí rodiny. Zavedli jsme řadu opatření, která vycházejí vstříc potřebám matek a otců a umožňují lepší rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Budoucnost a cíle: kde a proč se angažujeme

V době demografických změn a nedostatku kvalifikovaných pracovníků je jedním z klíčových úkolů naší společnosti školit nové zaměstnance a mladé talenty, neustále podporovat jejich rozvoj a dlouhodobě si je udržet.

Proto je podpora mladých talentů jednou z našich priorit. Prostřednictvím řady partnerství a iniciativ vám dáváme možnost řídit svůj kariérní rozvoj a podporujeme vás v poznávání široké škály profesí.

Vize a hodnoty

Za úspěchem každé společnosti stojí lidé. Proto jste ve společnosti STIEBEL ELTRON vždy součástí týmu - nikdy nejste odkázáni sami na sebe. Vždyť lidé mohou podávat nejlepší výkony pouze tehdy, když mají jasně stanovené úkoly – konkrétně pokud existuje soulad při stanovení cílů, jejich plnění a hodnocení. Cesta k dosažení cílům je výrazně rychlejší, pokud je spolupráce založena na hodnotách, které všichni respektují. Všichni zaměstnanci jsou spoluodpovědní za dodržování firemních hodnot.

Mezi naše hodnoty patří kromě odpovědnosti a respektu také udržitelnost, otevřenost a důvěra. Naše hodnoty určují naše obchodní aktivity, naše inovace a naše vzájemné vztahy. Kultura řízení založená na firemních hodnotách přispívá k tomu, že zaměstnanci přispívají k úspěchu společnosti s nasazením a radostí.

Naši vedoucí pracovníci hrají zvláštní roli při rozvoji, optimalizaci a každodenním příkladu. Jsou vzorem a předávají naše základní hodnoty celé organizaci. Naši manažeři poskytují svobodu jednání a umožňují hledání nových cest. Aktivně podporují své týmy při plnění jejich úkolů. Naši zaměstnanci jsou zase povzbuzováni k odvaze a otevřenosti. To vytváří důvěru ve vlastní schopnosti a důvěru ve společnost.

Nabídka pracovních pozic

Staňte se součástí našeho týmu a udělejte kariérní krok, který se vyplatí.