Školení a webináře

Využijte pro váš růst

Společnost STIEBEL ELTRON pořádá školení a webináře, které obohatí vaše znalosti o nejrůznější témata. Ať už potřebujete poradit s návrhem systému tepelného zdroje, ohřevu teplé vody nebo s řízeným větráním, naši specialisté si vždy rádi na vás vyhraní čas a budou se vám kvalifikovaně věnovat. Nabízíme webináře a školící kurzy, a to jak v našem prémiovém showroomu, tak přímo na místě realizace. Specializujeme se na školení správného návrhu, montáže, uvedení do provozu a servisu tepelných čerpadel, ohřívačů vody a systémů pro zajištění čerstvého vzduchu. U náš se teorie i praktické zkušenosti pokrývají atraktivním způsobem.

Webináře

Využití stropního vytápění a chlazení pro veřejné budovy

11. 6.  8:00 – 9:10

Společný webinář se společností Komfort plus, specialistou na stropní suché systémy vytápění a chlazení.

Chytrá kombinace tepelného čerpadla a nízkoteplotního stropního systému vytápění a chlazení je v současnosti nejefektivnějším řešením z mnoho důvodů. Nízká výstupní teplota zásadně prodlužuje investorovi životnost tepelného čerpadla a snižuje výdaje na servis. Dosažení nejvyšších možných hodnot COP maximálně snižuje roční provozní náklady na vytápění daného objektu. Díky reversnímu chodu tepelných čerpadel Stiebel Eltron je spojení tohoto zdroje a stropního systému vhodné pro komfortní sálavé chlazení interiéru.

Stropní systém teplovodního vytápění a chlazení je obzvláště vhodný pro veřejné budovy, u kterých je stávající vysokoteplotní topný systém na hraně životnosti. Instalace stropního systému suchou cestou se obejde bez bourání stávajících podlah a výstavby nových podlahových skladeb. Instalace nového nízkoteplotního systému se tak stává velice rychlým a efektivním řešením pro rekonstrukce. V případě instalace tepelného čerpadla země-voda dochází k pasivnímu chlazení objektu s téměř nulovými provozními náklady.

Registrujte se

Tepelná čerpadla pro přípravu teplé vody

17. 7.  8:00 – 9:00

V tomto webináři vám představíme technické parametry tepelných čerpadel pro přípravu teplé vody řad SHP a podmínky pro získání dotace. V nabídce jsou varianty Plus, které čerpají vzduch přímo z místnosti a varianty Premium, které pracují s venkovním vzduchem.  

Registrujte se

Regulace tepelných čerpadel 

2. 8.  8:00 – 9:00

Přehled regulace a možnosti pro tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON. Naučíme vás základní nastavení pro správné používání regulace tepelného čerpadla.

Registrujte se

Tipy pro montáž a údržbu malých tepelných čerpadel

23. 8.  8:00 – 9:00

Představíme vám přehled doporučených setů s tepelnými čerpadly HPA-O CS Plus, HPA-O CS Premium včetně rozložených sestav. Dále společně projdeme údržbu tepelného čerpadla HPA- CS Plus a časté chyby, které se u tepelných čerpadel vyskytují. Závěrem webináře si zopakujeme funkce našich regulátorů a základy pro uvedení do provozu.

Registrujte se

Servisní triky pro ohřívače teplé vody

13. 9.  8:00 – 9:00

Webinář zaměřený na servisní triky pro průtokové ohřívače, zásobníkové ohřívače a tepelná čerpadla pro ohřev teplé vody.

Registrujte se

Praktické tipy pro instalace větracích jednotek

30. 9.  8:00 – 9:00

V tomto webináři se zaměříme na tipy pro návrh a instalaci centrálních i decentrálních větracích jednotek STIEBEL ELTRON a upozorníme vás na nejčastějších chyby.

Registrujte se

Sada digitálních nástrojů Toolbox

11. 10.  8:00 – 9:00

Profesionální nástroje pro montážní firmy, zástupce velkoobchodů, projektanty a architekty se ovládají jednoduše a nabízejí smysluplnou podporu všude tam, kde je to třeba. Představíme vám vyhledávač jednotlivých produktů nebo dimenzování tepelných čerpadel.

Registrujte se

Systémy řízeného větrání: představení produktového portfolia STIEBEL ELTRON

25. 10.  8:00 – 9:00

Představíme Vám kompletní sortiment větracích jednotek s rekuperací STIEBEL ELTRON včetně komponentů VZT.

Registrujte se

Nová řada tepelných čerpadel SHP-I pro přípravu teplé vody

8. 11.  8:00 – 9:00

Představíme vám novu řadu tepelných čerpadel SHP-I pro přípravu teplé vody.

Registrujte se

Aplikace My Stiebel

22. 11.  8:00 – 9:00

Aplikace MyStiebel nabízí nové možnosti, jak využívat tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON. Pomocí svého chytrého telefonu můžete snadno a rychle provádět nejdůležitější nastavení svého tepelného čerpadla, a to i prostřednictvím vzdáleného přístupu. Díky intuitivnímu grafickému rozhraní se aplikace velmi snadno používá a umožňuje jak dočasné změny, tak trvalé nastavení pomocí časových programů. Přizpůsobení systému osobním požadavkům nemůže být jednodušší.

 

Registrujte se

Školení a profesní zkoušky

Dny otevřených dveří