Čerpejte z našich dlouholetých zkušeností

Díky registraci do partnerské zóny můžete čerpat z našich dlouholetých zkušeností a společně s námi dodávat ty nejlepší technologie pro obnovitelné zdroje energie.

Zaregistrujte se, pokud:

  • se zabýváte instalací nebo prodejem zařízení pro ohřev vody, vytápění, větrání a chlazení
  • jste architekt nebo projektant
  • máte stavební firmu

Díky našemu rozsáhlému sortimentu jsme vždy schopni nabídnout správné řešení, které plně odpovídá současným požadavkům i očekávaným budoucím trendům. Naše tepelná čerpadla, větrací jednotky, ohřívače vody, elektrické ohřívače nebo osoušeče rukou najdou své uplatnění jak v soukromých domech, tak ve velkých projektech.

David Šafránek, vedoucí technického oddělení, STIEBEL ELTRON

Máme jasnou vizi

Společnost STIEBEL ELTRON je jedním z celosvětových lídrů na trhu v segmentech ohřevu vody, elektrického vytápění a obnovitelných zdrojů energie. Jako rodinná firma se držíme jasné vize - vyrábět ekologická, energeticky účinná a komfortní zařízení pro ohřev vody, vytápění, větrání a chlazení.

Sada digitálních nástrojů - Toolbox

Profesionální nástroje pro montážní firmy, projektanty a architekty - produktové informace, výkresy, schémata, certifikáty, kalkulačky, rychlé nabídky ze sortimentu STIEBEL ELTRON a mnoho dalšího.

Montážní a projekční podklady

Všechny důležité dokumenty pro instalaci a projektování našich zařízení - příručky pro montáž a projekční brožury pro tepelná čerpadla a rekuperační jednotky z naší široké nabídky.

Školení a online webináře

Školení a praktické online webináře pro obchodní partnery, montážní firmy i projektanty. 

Marketingová podpora pro vaše podnikání

Marketingové podklady a informace o aktivitách, které mají za cíl také podpořit vaše podnikání. Získejte přehled o aktuálních kampaních a reklamních materiálech pro lepší prezentaci vaší společnosti.

Důvěřujte partnerovi, kteří mluví vaší řečí

STIEBEL ELTRON vám poskytne nejen inteligentní produkty, ale i prvotřídní služby. Můžete se spolehnout na naši zodpovědnost, respekt a výjimečnou zákaznickou podporu.

Naše produkty a řešení

Naše reference