Každých 15 sekund je někde na světě uveden do provozu přístroj společnosti STIEBEL ELTRON.

Dobrý pocit domova - celosvětově

Na mezinárodní úrovni jsme v rámci naší skupiny úzce propojeni. Společně s našimi lokálními zaměstnanci se pak staráme o to, abychom detailně znali potřeby jednotlivých zákazníků a vždy jim nabídli nejlepší technická řešení a optimální odbornou podporu.

Inovace vyžadují investice

Hlavní sídlo skupiny STIEBEL ELTRON se nachází v Holzmindenu v Německu. Není to jen domov pro celosvětovou administrativu a organizaci prodeje, je to i výrobní závod pro miliony elektrických zásobníkových ohřívačů vody a přístrojů pro elektrické vytápění, jakož i pro systémy, které využívají obnovitelné zdroje energie - tepelná čerpadla a větrací systémy s rekuperací tepla. V Německu máme výrobní závod též v Eschwege v Hesensku, kde vyrábíme malé zásobníkové ohřívače vody, průtokové ohřívače vody, osoušeče rukou, přístroje na přípravu vařící vody a termoplastové komponenty pro všechny výrobky STIEBEL ELTRON. Provozujeme také výrobní závod ve Freudenbergu v Severním Porýní-Vestfálsku. V zahraničí máme závody ve švédské Arvice, slovenském Popradu, thajské Ayutthayi a čínském Tchien-ťinu.

Najít regionální zastoupení STIEBEL ELTRON

Naše výrobní závody

Poprad, Slovensko

Na úpatí Vysokých Tater vyrábíme a prodáváme především tepelná čerpadla pro přípravu teplé vody a zásobníkové ohřívače vody. I zde realizujeme individuální zakkázky vč. komplexních služeb. 

Více o výrobním závodě v Popradu

Arvika, Švédsko

Společnost Thermia AB je součástí naší skupiny od roku 2018. V Arvice vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme tepelná čerpadla země-voda. Tepelná čerpadla Thermia patří k lídrům na severském trhu.

Ayutthaya, Thajsko

V Ayutthayi v oblasti Bangkoku od roku 2001 vyrábíme malé průtokové ohřívače vody – tzv. „shower units“ – pro Asii a exportní trhy po celém světě. Vyrábíme zde též průtokové a zásobníkové ohřívače vody. 

Tianjin, Čína

Čínský výrobní závod je součástí naší skupiny od roku 2004. V metropoli na severu Číny vyrábíme větrací jednotky, tepelná čerpadla a přístroje pro elektrické vytápění.

Naše výrobky a služby nabízíme po celém světě.