Aktuální termíny našich výstav

Chtěli byste se zúčastnit jedné z našich akcí nebo nás poznat na veletrhu? Těšíme se na vás! Kdy a kde nás můžete přesně potkat, zjistíte zde.

 

Dovolujeme si Vás pozvat na veletrh For Arch, který letos proběhne od 17. do 21. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Na stánku Stiebel Eltron Vás rádi seznámíme s nejnovějšími trendy v oboru i širokým portfoliem našich produktů – zásobníkových a průtokových ohřívačů vody, přístrojů pro elektrické vytápění, tepelných čerpadel a větracích jednotek.

 

Investice do topného nebo větracího systému není jednoduchým rozhodnutím. Spojuje se s vysokými náklady a řeší se na dlouhá léta. Je proto pochopitelné, že jako zákazník máte zájem získat o produktech co nejvíce informací. V procesu nákupního rozhodování vám chceme být vždy plně k dispozici. Z tohoto důvodu můžete na For Archu poznat naše nejnovější zařízení zblízka. Nebude chybět komplexní poradenství a možnost získat cenovou nabídku pro vaši instalaci.

 

Na výstavě mimo jiné představíme tepelné čerpadlo vzduch I voda pro vnitřní instalaci WPL ICS classic pro vytápění, ohřev vody a chlazení domu reverzací okruhu, neslyšitelné již ve vzdálenosti 2,5 m od místa instalace nebo kompaktní systém pro řízenou ventilaci a rekuperaci tepla s tepelným čerpadlem vzduch I voda LWZ 5 CS Premium, který může spolupracovat se solárním systémem. Rádi Vás seznámíme také s věrnostním programem Tatramat+.

 

Těšíme se na viděnou v hale 7, na stánku 7A19.

 

 
 
 
Zde si můžete stáhnout volnou vstupenku