Aktuální termíny našich výstav

Chtěli byste se zúčastnit jedné z našich akcí nebo nás poznat na veletrhu? Těšíme se na vás! Kdy a kde nás můžete přesně potkat, zjistíte zde.

FOR ARCH

17.-21. září 2019 | Výstaviště PVA Letňany

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do svého 30. ročníku. Pokračovat bude Technologické fórum, prezentace Stavba roku, odborné konference a další projekty. Organizátoři chystají několik novinek, jednou z nich je 1. kontraktační den pro odborníky, techniky, řemeslníky a architekty. První den veletrhu bude kontraktační, spolupráci přislíbily např. ČVUT v Praze, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) a mnohé odborné svazy a cechy. Aktuálním cílem organizátorů je velká návštěvnost odborné veřejnosti. 

Více o For Archu

Poznejte naše zařízení zblízka

Investice do topného nebo větracího systému není jednoduchým rozhodnutím. Spojuje se s vysokými náklady a řeší se na dlouhá léta. Je proto pochopitelné, že jako zákazník máte zájem získat o produktech co nejvíce informací. V procesu nákupního rozhodování vám chceme být vždy plně k dispozici. Z tohoto důvodu můžete na For Pasivu poznat naše nejnovější zařízení zblízka. Nebude chybět komplexní poradenství a možnost získat cenovou nabídku pro vaši instalaci.

Těšíme se na Vás!