Pomoc: Nastavení a poruchy zařízení

Rychlá pomoc, spolehlivý servis

Jak nastavit teplotu teplé vody, pokojovou teplotu nebo funkci chlazení? Jak vyměnit filtry a následně obnovit nastavení? Jak ušetřit provozní náklady u tepelného čerpadla nebo integrované větrací jednotky? Naše instruktážní videa vám poskytnou odpovědi a krok za krokem vás navedou ke správnému STIEBEL ELTRON nastavení tepelného čerpadla nebo integrální větrací jednotky LWZ a jak díky provoznímu programu ušetřit energii a náklady.

Co dělat v případě STIEBEL ELTRON poruchy? Nejjednodušší možnost je reset, nastavení nouzového režimu a vyloučení seznamu chyb – a proto jsme pro vás připravili i tyto videa s nápovědou. 

Mezi videi taktéž najdete stránku s často kladenými dotazy při poruchách a jak je opravit svépomocí. S případnou opravou nebo údržbou vám ale samozřejmě rádi pomohou i naši odborní partneři nebo náš tovární zákaznický servis, takže v následující navigaci najdete i objednávkový portál.

Videa: Pomoc při nastavení tepelného čerpadla

Jak správně vytápět tepelným čerpadlem? Správné nastavení tepelného čerpadla? Nastavte si tepelné čerpadlo podle svých potřeb! Správně nastavené režimy teplot v místnosti, teplot teplé vody nebo chlazení významně zvýší váš komfort bydlení. Naše video nápovědy vám ukáží, jak na to.

Videa: Pomoc při nastavení integrální větrací jednotky

Jak správně nastavit větrací jednotku? Dobré nastavení provozního režimu vám dokáže ušetřit spoustu energie. Na konci topné sezóny aktivujte na své integrované větrací jednotce LWZ režim teplé vody. Chystáte se na dovolenou? Použijte režim setback (noční režim), abyste snížili teplotu v místnosti a ušetřili energii. Naše video nápovědy vám ukáží, jak na to.

Často kladené dotazy: Pomoc při opravě svépomocí

Oprava tepelného čerpadla jde někdy vyřešit svépomocí. Vytvořili jsme pro vás online formulář, ve kterém jednoduše najdete odpovědi na nejčastější otázky týkající se toho, co můžete vyřešit v klidu sami.

Videa: Pomoc při poruše tepelného čerpadla

Poruchy tepelných čerpadel? Nouzový provoz vám pomůže překlenout dobu, než k vám dorazí technik. Někdy pomůže reset jednotky. A výpis chybových hlášek zase pomůže servisu v diagnóze problému. Na vše máme video návody.

Videa: Pomoc při poruše integrální větrací jednotky

Porucha větrací jednotky? Některé závady se mohou vyřešit resetem. Nouzový režim zase může pomoci přečkat dobu, než dorazí odborná pomoc. Tak jako tak, všechny chyby zůstávají uloženy v seznamu poruch, které si můžete zobrazit ve výpisu chybových hlášek. Na vše můžete použít naše video návody.

Opravy: Objednávkový portál při poruše

Jste koncový zákazník? Vaši objednávku opravy nebo údržby u nás zadáte na několik kliknutí. Jste odborník? Přihlaste se na portálu s vašimi údaji a zadejte servisní zakázku pro své zákazníky. Podpoříme vás při uvádění do provozu, údržbě, aktivaci, záručních kontrolách a opravách.