JASNÁ VIZE DO BUDOUCNA: Nová perspektiva pro Váš domov.

JASNÁ VIZE DO BUDOUCNA: Nové možnosti pro Váš domov.

Dejte věci do pohybu! Rozhodněte se pro efektivní přístroje na ohřev vody, vytápění, větrání a chlazení


Ve společnosti STIEBEL ELTRON máme jasnou vizi v oblasti technického pokroku. Náš postoj – nebýt jen tak spokojení s tím, čeho jsme dosáhli – nám přináší nehynoucí motivaci. Stojíme si za tím, že jen nové a inovativní řešení nás jako společnost a vás jako naše partnery a zákazníky posouvá kupředu.

Nabízíme Vám nespočet možností, s nimiž můžete svůj domov připravit na budoucnost. Jde přece o hodně – o příjemné teplo, teplou vodu a životní prostředí. Právě do těchto řešení vkládáme veškerou energii a úsilí. 

Budoucnost patří zeleným technologiím:

 • zákony, které apelují na účinnost zařízení se neustále zpřísňují – energetická spotřeba domů na vytápění a ohřev teplé vody se budou dále snižovat,

 • budovy a jejich obvodové pláště potřebují inovativní technická řešení,

 • uhlí a plyn patří mezi vyčerpatelné zdroje energie a jejich zásoby jsou omezené.

 

Dokonalá souhra detailů je důležitá jak při návrzích našich produktů, tak pro jejich bezchybné fungování u Vás doma.

Vytváříme koncept stabilní domácnosti, který přetrvá po generace.
Jaký recept mají známí architekti, aby své návrhy a vize přeměnili na teplo domova?

Investice do udržitelného domova se vyplatí – Vám i životnímu prostředí


Jaké funkce má nabídnout technické zařízení budov?
(Můžete zvolit 1–4 funkce.) 

vč. slevy
Icon - Ventilation, ventilation - STIEBEL ELTRON
Icon - Heat, heating - STIEBEL ELTRON
Icon - Cooling, snowflake - STIEBEL ELTRON

Ohřev vody

STIEBEL ELTRON nabízí efektivní řešení pro ohřev vody již od roku 1924.
Rozlišujeme:

Vytápění

Vytápění tepelnými čerpadly, která mění bezplatné, obnovitelné zdroje energie na využitelné teplo pro váš domov, tvoří jádro našeho sortimentu. Jeho součástí jsou též přístroje pro elektrické vytápění.

Větrání

STIEBEL ELTRON nabízí moderní větrací zařízení pro příjemnou atmosféru, se zpětným získáváním tepla a mnohé další výhody.

Nabízíme centrální ventilační systémy – například pro větrání vašeho nového domu. Naše nejvýkonnější „multitalenty“ v sortimentu jsou integrální větrací systémy, které nabízejí funkce ohřevu vody, vytápění, větrání a chlazení v jednom zařízení.

Chlazení

Nabízíme ekologické řešení pro chlazení pomocí našich tepelných čerpadel.

Ohřev vody, Vytápění, Větrání, Chlazení

Nabízíme kompaktní, integrované jednotky, které se postarají o váš kompletní komfort bez toho, aniž byste neúměrně zatěžovali životní prostředí.

Zaujala Vás naše řešení?

Nebo plánujete instalaci tepelného čerpadla? 

Jednoduše zadejte požadavky na plánované tepelné čerpadlo a my Vám připravíme nezávazný návrh nabídky od kvalifikovaného specialisty.

 


VYŽÁDAT CENOVOU NABÍDKU

JASNÁ VIZE PRO EKOLOGICKY UDRŽITELNÉ TECHNOLOGIE

Naše řešení jsou udržitelná – a vysoce účinná


Jsme přesvědčeni, že elektřina představuje energetický zdroj budoucnosti. Zelená elektřina ze slunce, větru a vodní energie je obnovitelná a šetrná k životnímu prostředí. A stejně tak i naše produkty a řešení.

Od založení společnosti se při vývoji a výrobě řídíme jasnou vizí a vyrábíme výhradně elektricky poháněné produkty – ekologická a vysoce účinná řešení pro technické zařízení budov.

Na elektřinu vsázíme, protože:

 • Vytápění tepelnými čerpadly dokáže spolehlivě obstát i v budoucnu. Mění bezplatnou, v prostředí akumulovanou sluneční energii ze země, vody a vzduchu na využitelné teplo pro váš domov,

 • elektřina, která je zapotřebí k pohonu našich produktů, je stále „ekologičtější“,

 • čím vyšší je energetická účinnost produktů, tím menší je spotřeba elektřiny.

Elektřina je jistotou budoucnosti. Je stále ekologičtější a šetrnější k našim přírodním zdrojům.

„Přechod na obnovitelné zdroje energie je neodvratně zde. Podíl zelené elektřiny roste a ta se stane primární energií budoucnosti.“
STIEBEL ELTRON

Nejnovější technologie pro co nejvyšší účinnost – i Vy můžete s čistým svědomím vsadit na elektřinu:

 

Například tepelná čerpadla:

Tepelnou energii obsaženou v okolí mění tepelná čerpadla pomocí elektrické energie na užitkové teplo. Přitom užitkového tepla získají 5x více, než jaká je spotřeba elektrické energie.


 

 


JASNÁ VIZE: INOVACE A KVALITA

Moderní a udržitelné bydlení. Už dnes.


Patříme k předním mezinárodním dodavatelům přístrojů na ohřev vody, vytápění, větrání a chlazení. A jako rodinná společnost se společně s našimi inženýry a pracovníky snažíme přinášet inovativní a moderní řešení pro váš domov.

„Naše jedinečné know-how na bázi obnovitelných zdrojů energie se snažíme zhmotnit ve všech produktech – od malých průtokových ohřívačů až po vytápěcí techniku.“
STIEBEL ELTRON

Řešení, která Vás přesvědčí


 • Vše pro Váš dům:
  Inovativní produktová řešení, které uspokojí všechny energetické požadavky domácnosti – ohřev vody, vytápění, větrání, chlazení.
 • Made in Germany:
  Jakožto přední inovátor vsázíme důsledně na vlastní know-how od vývoje produktů až po jejich výrobu.
 • Kvalita jako základ trvalé udržitelnosti:
  Pokrokové inovace a excelentní kvalita zpracování tvoří základ úspěchu naší společnosti. Po celém světě vsázíme na um německých inženýrů – a jsme hrdí na své produkty „Made by STIEBEL ELTRON“.
 • Spolehlivost vs. prozíravost:
  Spolehnutí je i na naše služby. Od poradenství až po servisní podporu jsme ve společnosti STIEBEL ELTRON k dispozici svým partnerům – ať již jde o odborné montážní a stavební firmy, projektanty nebo architekty.

*Podíl energie z obnovitelných zdrojů u koncových spotřebitelů v Evropské unii (zdroj: Eurostat). Data za uplynulé období vycházejí z definic obsažených ve směrnici 2009/28 / ES. Cíle pro následující roky vycházejí ze studií Evropské komise.