KONEC NEEKOLOGICKÝCH KOTLŮ OD ZÁŘÍ 2024

Stejně ten starý kotel musíte vyměnit. Vyměňte ho chytře


Od září 2024 začíná platit zákaz vytápění starými kotli na uhlí nebo dřevo, které nedosahují alespoň 3. emisní třídy. Kotlíkové dotace na jejich výměnu nabízí až 180 tis. Kč. Využijte této nabídky, dokud je ještě čas, protože s koncem starých kotlů skončí i Kotlíkové dotace, jak je známe.
 

Pokud tedy doma máte starý kotel 1. a 2. emisní třídy, jehož konec se nezadržitelně blíží, vyměňte ho včas za tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON. Dotace vám ušetří při pořízení, efektivita našeho tepelného čerpadla zase dlouhá léta při provozu. A poznáte komfort, o kterém jste si při obstarávání kotle mohli jenom nechat zdát.

Chytré řešení oceněné dTestem

 


 Kvalitní a efektivní tepelné čerpadlo 3v1 HPA-O 07.1 CS Premium. Hydraulický modul HM trend, který usnadňuje napojení na otopnou soustavu. Propojené chytrým ovládacím modulem ISG Web, který zefektivní propojení s fotovoltaikou pro maximální úsporu. Tuto kombinace byla oceněna v nezávislém testování firmy dTest. A můžete ji mít i vy.

Staré kotle končí. Vyměňte je za tepelné čerpadlo s pomocí dotacíKotlíkové dotace

Kotlíkové dotace na tepelné čerpadlo mohou pokrýt až 95 % způsobilých výdajů, a to až 180 tisíc korun podle typu nového zdroje. Peníze můžete získat předem, vyplácí je krajské úřady.

Kdo může žádat? Domácnosti s nízkými příjmy – zejména senioři a lidé pobírající příspěvek na bydlení – mohou získat až 95% dotaci na výměnu starého kotle na pevná paliva. Je to tedy nejlepší dotace na tepelné čerpadlo pro důchodce.

Nová zelená úsporám

Na výměnu neekologických kotlů lze využít i dotační program Nová zelená úsporám. Jde o jeden z nejrozšířenějších a nejefektivnějších programů zaměřených na tepelná čerpadla.

Kdo může žádat? Vlastníci nebo spoluvlastníci nemovitostí, tedy RD nebo BD, bytové jednotky nebo trvale obývaného rekreačního objektu. Na tepelné čerpadlo vzduch-voda pro vytápění a přípravu teplé vody lze získat dotaci 100 000 Kč, na tepelné čerpadlo země-voda pro vytápění a přípravu teplé vody lze získat dotaci 140 000 Kč. Jakou další podporu z dotačních programů můžete získat?

Tepelná čerpadla s funkcí chlazení pro vnitřní i vnější instalaci

 

 

Tepelná čerpadla vzduch-voda vynikají nízkými provozními náklady díky vysoké účinnosti (energetická třída A++) a velmi nízkou hlučností, ať už chladí, vytápí nebo ohřívají vodu. Při venkovní instalaci (řady HPA-O a WPL cool) se nemusíte starat o přívod vzduchu, při vnitřní instalaci (řada WPL ICS classic) se zase nemusíte starat o sladění s domem, ale potřebujete větší technickou místnost.

Chladit samozřejmě umí i tepelná čerpadla země-voda. Mají, stejně jako u vytápění, nejvyšší účinnost, a tedy i nejlevnější provoz. Navíc jsou bezhlučná, proto je můžete bez obav umístit i uvnitř objektu.

Seznamte se s kompletní nabídkou setů tepelných čerpadel


Stáhněte si katalog

Nabídka tepelného čerpadla za 2 minuty

Vyberte si pro svůj domov to pravé tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON. Provedeme vás naší nabídkou během pouhých 2 minut.

Nejdůležitější výhody tepelného čerpadla v kostce

Tři funkce v jednom


Ohřev vody, vytápění a chlazení
pomocí obnovitelných zdrojů energie. Tepelné čerpadlo od společnosti STIEBEL ELTRON zajistí komfort pro váš domov bez jakýchkoli problémů.

Spolehlivý systém z výroby


Tepelné čerpadlo má hermeticky uzavřený chladicí systém přímo ve výrobním závodě, kde je následně podrobeno zkoušce těsnosti. Ohřev vody, vytápění a chlazení
pomocí obnovitelných zdrojů energie. Tepelné čerpadlo od společnosti STIEBEL ELTRON zajistí komfort pro váš domov bez jakýchkoli problémů.

Velmi tichý provoz

 

Nikdo nemá rád hluk, zejména ve svém vlastním domě. Z hluku tepelného čerpadla však není nutné mít obavy, jejich konstrukce prošla v uplynulých dvaceti letech významnými změnami a požadavky na snížení hlučnosti patřily vždy k nejdůležitějším.

Kompaktní kotelna


Nemáte velkou technickou místnost? Žádný problém. STIEBEL ELTRON nabízí tepelná čerpadla pro každou stavební situaci: pro malé prostory, pro venkovní i vnitřní instalaci.

Made by STIEBEL ELTRON


V roce 1976 zahájila společnost STIEBEL ELTRON vývoj a výrobu tepelných čerpadel, která probíhá dodnes v našem závodě v německém Holzmindenu. Proto vám můžeme nabídnout osvědčený výrobek vysoké kvality. Made by STIEBEL ELTRON.

Máte zájem?


Nepropásněte tuto příležitost. Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo nám zašlete e-mailovou poptávku pomocí níže uvedeného formuláře.


Spojte se s námi pomocí kontaktního formuláře

Příloha