Pokud přemýšlíte nad vytvořením útulného místa, jsme připraveni vám pomoct. Všechno začíná při řešeních založených na obnovitelných zdrojích: ohřev vody, vytápění, větrání a chlazení.


Správná kombinace těchto klíčových prvků nám umožňuje vytvořit pocit jistoty a domova: příjemné teplo a čerstvý vzduch dohromady vytvářejí dokonalé klima místnosti s ideální teplotou.


Teplo, bezpečí a jistota – produkty STIEBEL ELTRON pomáhají proměnit vysněnou představu na skutečně pohodlný domov.


Plánujete stavět dům nebo jste uprostřed stresující rekonstrukce? Důvěřujte desetiletím zkušeností STIEBEL ELTRON a udělejte ze svého domova komfortní místo. Nejmodernější tepelná čerpadla vytápí tak úsporně, jako chladí. Optimální kvalita vzduchu bez manuálního větrání. Teplá voda s přesností na jeden stupeň s přehlednými hodnotami spotřeby. Individuální řešení návrhu pro vaše prostory. Se STIEBEL ELTRON budete mít jistotu, že jste udělali správné rozhodnutí a dostanete tu nejlepší technologii pro svůj domov.

„Multitalent v domácnosti“

Integrovaná větrací jednotka STIEBEL ELTRON LWZ CS Premium

Je dobré vědět, že doma se někdo stará o všechno. Kompaktní zařízení LWZ CS Premium se zabudovaným tepelným čerpadlem spojuje čtyři funkce v jednom zařízení: větrání, vytápění, ohřev vody a chlazení. Pokročilá invertorová technologie zajistí vyšší energickou účinnost, kvalitní zvuková izolace zase zaručí extrémně tichý provoz.

Přečtěte si víc o LWZ CS Premium

„Čerstvý vzduch beze ztrát“

Větrací jednotka STIEBEL ELTRON LWZ 180

Optimální kvalita vzduchu pro váš domov: exkluzivní větrací jednotka LWZ 180 s moderním designem STIEBEL ELTRON vám umožní čerpat výhody čerstvého vzduchu, aniž byste museli vyjít ven! Optimalizovaný výměník tepla rekuperuje až 93 % tepelné energie z odsávaného vzduchu. A ta nejlepší věc – nepotřebujete větrat manuálně, protože zařízení větrá obytné prostory automaticky.

Přečtěte si víc o LWZ 180

Zaujala vás naše řešení?

Využijte náš kontaktní formulář, zadejte svůj požadavek a dostanete ZDARMA nezávaznou cenovou nabídku od kvalifikovaného obchodně-technického zástupce. Zároveň vám doporučíme spolehlivého partnera ve Vašem regionu, který zajistí nejen samotný prodej, ale i kvalitní montáž a uvedení do provozu.

„Pro komfort a účinnost“

Tepelné čerpadlo vzduch-voda STIEBEL ELTRON HPA-O Premium

Proměňte svou nemovitost ve skutečně „komfortní zónu“! Tepelné čerpadlo vzduch-voda HPA-O Premium poskytuje útulné teplo během zimy a zajišťuje příjemný chládek během letních veder. Když ho použijete se zásobníkem teplé vody, umí také ohřívat vodu v požadované teplotě. Provedení pro venkovní použití, vrní tišeji než kočka a dá se též propojit se solárním termálním systémem.

Přečtěte si víc o HPA-O Premium

„Teplá voda bez kompromisů“

Komfortní průtokový ohřívač STIEBEL ELTRON DHB-E LCD

Vítejte v komfortní zóně! S průtokovým ohřívačem DHB-E LCD máte k dispozici zařízení nejvyšší kvality: díky technologii 3i poskytuje konstantní a na stupeň přesnou teplotu výstupní vody.

 

 

Přečtěte si víc o DHB-E LCD