Výrobní závod v Popradu

Historické zkušenosti, stabilní zázemí a moderní technologie

Produkty z výrobního závodu v Popradu se staly nedílnou součástí domácností, firem, škol či jiných zařízení. Zároveň však překročily nejen hranici popradského regionu, ale postupně se etablovaly i na zahraničních trzích. Staly se jednoduše světovými, a to zejména díky své kvalitě a silnému mezinárodnímu koncernu STIEBEL ELTRON. Výrobní závod je jeho součástí již více než 15 let.

Koncern STIEBEL ELTRON navazuje na 175-letou tradici výroby strojírenského spotřebního zboží a téměř 60-letou tradici výroby ohřívačů vody v Popradu. V roce 2008 rozšířil své působení o vývoj a výrobu tepelných čerpadel.

Výrobní portfolio závodu tvoří kromě elektrických a kombinovaných ohřívačů vody i ohřívače s nepřímým či solárním ohřevem. Vyrábějí se v různých objemech od 5 do 500 litrů. Mezi nejmodernější produkty patří na Slovensku vyvinuté tepelné čerpadlo pro přípravu teplé vody. Tento produkt v sobě skloubil nejmodernější technologie, znalosti a chuť se pokračovat.

Kromě úspěšných atestů hlavně ze západoevropských zkušeben VDE i Kema, obdržel výrobní závod již v roce 1996 certifikát řízení kvality ISO 9001 a v roce 2003 certifikát řízení kvality ISO 9001: 2000. Od roku 2011 je výrobní závod držitelem certifikátu environmentálního řízení ISO 14001.

Výrobky zpod Tater představují u zákazníků nejvyšší kvalitu a komfort v daném segmentu.