Online webináře

Vzdělávejte se z domova nebo ze své kanceláře a zaregistrujte se na některé z našich praktických hodinových online školení.

Alternativní zdroje energie pro ohřev teplé vody s energetickou účinností A+

15. 6.  7:55 – 8:40

Průkaz energetické náročnosti budovy slouží k informaci o energetické náročnosti provozu nemovitosti a je součástí energetického posudku. Alternativní zdroje energie přispívají ke snížení energetické náročnosti.  Ing. Michal Chyba Vás seznámí s návrhem, využitím a ovládáním alternativních zdrojů pro ohřev teplé vody firmy STIEBEL ELTRON.

Registrovat se

Easytron, bezdrátový systém k individuálnímu nastavení teplot všech místností přispívající ke správnému chodu tepelných čerpadel

18. 6.  7:55 – 8:40

Často se dnes setkáváme s pojmem „bezdrátové ovládání“. Firma STIEBEL ELTRON nabízí ve svém portfoliu bezdrátovou regulaci termostatických hlavic pro otopná tělesa a jednotlivých smyček na rozdělovači/sběrači podlahového teplovodního vytápění. Vzájemnou komunikace tepelného čerpadla a otopné soustavy přispívající ke správnému chodu tepelného čerpadla Vám představí Ing. Michal Chyba.

Registrovat se

Decentrální větrací jednotky STIEBEL ELTRON detailně

22. 6.  7:55 – 8:45

Jak se instalují a jaké technické vlastnosti mají decentrální větrací jednotky STIEBEL ELTRON Vám představí Ing. Martin Bžoch. Během přibližně 45 minut se dozvíte tipy a informace pro montáž a projektování.

Registrovat se

Výhody tepelného čerpadla monoblok

25. 6.  7:55 – 8:35

Ing. David Šafránek Vám představí všechny hlavní výhody tepelného čerpadla systému vzduch-voda v provedení monoblok. V tomto semináře se dále dozvíte základy správného návrhu tepelného čerpadla a to nejen z pohledu tepelné ztráty, ale také z pohledu hlučnosti a životnosti tepelného čerpadla.

Registrovat se

Výhody partnerské zóny STIEBEL ELTRON

29. 6.  7:55 – 8:40

Přístup k exkluzivním online nástrojům a službám (Toolbox): produktové informace, výkresy, schémata, certifikáty, kalkulačky, rychlé nabídky ze sortimentu STIEBEL ELTRON a mnoho dalšího.

Registrovat se