Online webináře

Vzdělávejte se z domova nebo ze své kanceláře a zaregistrujte se na některé z našich praktických hodinových online školení.

Elektrické průtokové ohřívače

25. 1.   8:00 – 8:45

Ing. Petr Novotný se s Vámi podělí o dlouholeté zkušenosti s elektrickými průtokovými ohřívači vody. Přibližně hodinová prezentace nabídne důležité informace projektantům, prodejcům i montážním firmám.

Registrovat se

LWZ CS Premium

2. 2.   8:00 – 9:00

Unikátní zařízení spojující několik funkcí v jednom, to je LWZ CS Premium. Jak funguje, jak vypadá a na co se dá použít Vám detailně popíše Ing. Martin Bžoch.

Registrovat se

Zásobníkové ohřívače vody

8. 2.  8:00 – 8:45

Ing. Petr Novotný se s Vámi podělí o dlouholeté zkušenosti s elektrickými zásobníkovými ohřívači vody. Přibližně hodinová prezentace nabídne důležité informace projektantům, prodejcům i montážním firmám.

Registrovat se

Akční sety tepelných čerpadel STIEBEL ELTRON 2022

23. 2.  8:00 – 8:45

Ing. Michal Chyba Vám představí jedinečnou nabídku cenově atraktivních setů tepelných čerpadel pro novostavby i rekonstrukce, zaměří se na výhody, správný návrh, montáž a čerpání dotačních programů.

Registrovat se

Řízené větrání v rekonstrukcích

2. 3.  8:00 – 8:45

Instalace větracích systémů do stávajících budov je složitou problematikou. Na co si dát pozor a jaké jsou možnosti větrání v rekonstrukcích Vám během přibližně 45 minut vysvětlí Ing. Martin Bžoch.

Registrovat se

Výhody tepelných čerpadel země l voda HPG-l

16. 3.  8:00 – 8:45

Ing. David Šafránek Vám vysvětlí zásady dimenzování invertorových tepelných čerpadel systému země-voda HPG-l. Jejich výhody a způsoby zapojení. V rámci návrhů se zaměříme na správné dimenzování vrtů a na využití geotermálního chlazení. Představíme si základní schémata zapojení v kombinaci s bazénem a letním chlazením.

Registrovat se

Školení a profesní zkoušky

Školení a profesní zkoušky dle zákona 406/2000 " Zákon o hospodaření s energiemi" pro profesní kvalifikaci 26-074-M Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů.

Přehled termínů