Online webináře

Vzdělávejte se z domova nebo ze své kanceláře a zaregistrujte se na některé z našich praktických hodinových online školení.

MyStiebel App, nastavení rozsáhlých funkcí vašeho tepelného čerpadla pomocí aplikace v místní síti

23. 11.  8:55 –9:40

V dnešní době je naprostá většina lidí vybavena chytrými zařízeními jako je mobilní telefon či tablet. Firma STIEBEL ELTRON vyvinula aplikaci pro tato chytrá zařízení. Aplikace nabízí nastavení několika funkcí vašeho tepelného čerpadla z pohodlí domova. Během 45 minut Vám Ing. Michal Chyba představí tuto aplikaci a dozvíte veškeré informace o nastavení a ovládání.

Registrovat se

Zásobníkové ohřívače vody

25. 11.  13:00 – 14:00

Ing. Petr Novotný se s Vámi podělí o dlouholeté zkušenosti s elektrickými zásobníkovými ohřívači vody. Přibližně hodinová prezentace nabídne důležité informace projektantům, prodejcům i montážním firmám.

Registrovat se

Vlhkost v rodinných domech a jak se s ní vypořádat?

7. 12.  8:55 – 9:45

Častým problémem v rodinných domech, se kterým se mnoho uživatel po instalaci funkčního systému větrání potýká, je nízká vlhkost vzduchu v domě. To může způsobovat celou řadu negativních jevů ve vztahu k člověku, ale i budově. Jak se s vlhkostí v domě potýkat a na co si dát pozor vám v 45 minutách nastíní Ing. Martin Bžoch.

Registrovat se

Školení a profesní zkoušky

Školení a profesní zkoušky dle zákona 406/2000 " Zákon o hospodaření s energiemi" pro profesní kvalifikaci 26-074-M Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů.

Přehled termínů