Online webináře

Vzdělávejte se z domova nebo ze své kanceláře a zaregistrujte se na některé z našich praktických hodinových online školení.

Výhody tepelných čerpadel systému země-voda

14. 9.  7:55 – 8:30

Ing. David Šafránek Vám vysvětlí zásady dimenzování invertorových tepelných čerpadel systému země-voda. Jejich výhody a způsoby zapojení. V rámci návrhů se zaměříme na správné dimenzování vrtů a na využití geotermálního chlazení. Představíme si základní schémata zapojení v kombinaci s bazénem a letním chlazením.

Registrovat se

Decentrální větrací jednotky STIEBEL ELTRON detailně

16. 9.   7:55 – 8:45

Jak se instalují a jaké technické vlastnosti mají decentrální větrací jednotky STIEBEL ELTRON Vám představí Ing. Martin Bžoch. Během přibližně 45 minut se dozvíte tipy a informace pro montáž a projektování.

Registrovat se

Vlhkost v rodinných domech a jak se s ní vypořádat?

21. 9.  8:55 – 9:45

Častým problémem v rodinných domech, se kterým se mnoho uživatel po instalaci funkčního systému větrání potýká, je nízká vlhkost vzduchu v domě. To může způsobovat celou řadu negativních jevů ve vztahu k člověku, ale i budově. Jak se s vlhkostí v domě potýkat a na co si dát pozor vám v 45 minutách nastíní Ing. Martin Bžoch.

Registrovat se

Zásobníkové ohřívače vody

22. 9.  14:00 – 15:00

Ing. Petr Novotný se s Vámi podělí o dlouholeté zkušenosti s elektrickými zásobníkovými ohřívači vody. Přibližně hodinová prezentace nabídne důležité informace projektantům, prodejcům i montážním firmám.

Registrovat se

Dotační programy

23. 9.  7:55 – 8:55

Energetičtí specialisté ze společnosti Ecoten Vám představí detailní přehled aktuálně běžících dotačních programů, a to jak pro rodinné domy, tak pro ostatní budovy.

Zajímá Vás, zda je ekonomicky výhodnější požádat o dotaci na tepelné čerpadlo z programu NZÚ nebo z Kotlíkových dotací? Zda je možné požádat o dotaci na tepelné čerpadlo zpětně a jak náročné je podávání žádostí? Potřebujete poradit s vyplněním žádosti? 

Rádi Vám poskytneme všechny informace ohledně dotací. Zdarma, formou hodinového webináře, kde se můžete ptát na vše, co Vás zajímá. Energetičtí specialisté online.

Registrovat se

Nejčastější chyby při montáži tepelných čerpadel systému vzduch – voda – montážní firmy

29. 9.  7:55 – 8:30

Webinářem bude provázet Ing. David Šafránek, který si společně s kolegy pro Vás připravil prezentaci, ve které si připomenete zásady správného návrhu, a hlavně správné montáže tepelných čerpadel systému vzduch – voda. Odstrašující fotografie vám zábavnou formou připomenou, čeho se máte opravdu vyvarovat.

Registrovat se

Školení a profesní zkoušky

Školení a profesní zkoušky dle zákona 406/2000 " Zákon o hospodaření s energiemi" pro profesní kvalifikaci 26-074-M Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů.

Přehled termínů