STIEBEL ELTRON Česká republika

STIEBEL ELTRON spol. s r. o., Dopraváků 749/3, 184 00 Praha 8

T: 220 800 200, E: info@stiebel-eltron.cz

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze; oddíl C; vložka 5663

IČ: 44267291, DIČ: CZ44267291

Otevírací doba:  pondělí-čtvrtek: 8:00–17:00, pátek: 8:00–14:00

Konzultace poskytujeme pouze po objednání. Navštivte nás ve dnech otevřených dveří 21.11., 12.12.

Společnost STIEBEL ELTRON spol. s r. o. byla založena v roce 1991 a rozvíjela své obchodní aktivity na českém trhu v oblastech elektrického ohřevu vody a vytápění.

V současné době nabízí STIEBEL ELTRON na českém trhu technicky vyspělé produkty, které splňují nároky na ekologický i ekonomický provoz v oblasti elektrického ohřevu vody a vytápění, tepelných čerpadel a větracích jednotek s rekuperací tepla.

Produkty z nabídky STIEBEL ELTRON získaly řadu prestižních ocenění na oborových výstavách a veletrzích, jakož i uznání v odborných kruzích. K dobrému jménu společnosti přispívá, mimo osvědčené kvality výrobků, i spolehlivé zázemí servisu, dobré partnerské vztahy se svými klienty a rozsah doprovodných služeb a podpor.

Značka STIEBEL ELTRON znamená v Evropě již po desetiletí pojem pro kvalitu, náročné technologie a spolehlivý servis. Při vývoji přístrojů je dbáno důsledně na to, aby všechny použité materiály odpovídaly požadavkům ochrany životního prostředí. Kvalita přístrojů je zabezpečena mnoha zkouškami ve všech etapách výroby přístroje. Dokládají ji i mezinárodně uznávané certifikáty kontroly jakosti výroby ISO 9000 a 9001. Již na první pohled je patrné, že vzhled nových výrobků navrhují zkušení výtvarníci v oblasti designu.

Všechna tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON obdržela certifikát nezávislé mezinárodní testovací agentury Gütesiegel se sídlem ve Švýcarsku. Tato agentura hodnotí nejen technické parametry výrobků, ale úroveň technické dokumentace, podporu montážních firem, servis a mnoho dalších kritérií. Kritéria byla stanovena společně národními organizacemi zabývajícími se podporou tepelných čerpadel v Německu, Rakousku a Švýcarsku (D-A-CH).

Společnost STIEBEL ELTRON spol. s r. o.  je členem Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB, Asociace pro využití tepelných čerpadel, Centra pasivního domu a Svazu klimatizační a chladící techniky.

Kde nás najdete - zobrazit na mapě